Kulturális Örökség Napjai - OTP

Tisztelt Látogatók!

A nagy érdeklődésre való tekintettel ismét lehetőség nyílik részt venni a Séta az ókori Savariában elnevezésű programunkon. Az OTP Bank alatti régészeti bemutatóhelyet a Kulturális Örökség Napjai keretében lehet megtekinteni.

A látogatás vezetett csoportokban történik és a következő időpontokra lehet jelentkezni:
Szeptember 21, szombat:
- 11:00 óra,
- 13:00 óra.

Felhívjuk figyelmüket, hogy a hely befogadóképessége korlátozott, így ez esetben is csak limitáltan tudjuk a jelentkezéseket fogadni a következőképpen:

- személyesen az Iseum Savariense recepcióján nyitvatartási időben, kedd-vasárnap 10:00-17:00 óra között;
- telefonon a +36/94/501-709 telefonszámon nyitvatartási időben, kedd-vasárnap 10:00-17:00 óra között.

Amennyiben a létszám betelik, további helyet nem tudunk biztosítani, ezért szíves megértésüket kérjük.

Várjuk jelentkezésüket!

Iseum Savariense